Właściciel kancelarii,

Radca prawny

Kontakt

Blog

Zakres usług

Kancelaria

X

#DlaczegoWarto?

#CoNasWyróżnia

#Wprowadzenie

Formularz 

Opisz swój problem w mailu lub formularzu

Omówmy sprawę telefonicznie

Odwiedź mnie w biurze

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną, omówimy wszystkie szczegóły.

Kontakt

ul. Świdnicka 38/2A/10,

58-200 Dzierżoniów

Co możesz zyskać, pozywając bank?

Ustalenie nieważności umowy to najczęściej wydawane rozstrzygnięcie. Klauzule abuzywne znajdują się w umowach większości banków. Z tego powodu istnieje duże prawdopodobieństwo, że również w Twojej sytuacji istnieją przesłanki do skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. 

 

Nasza Kancelaria zakończyła sukcesem wiele prowadzonych postępowań. Klienci regularnie uzyskują wyroki unieważniające umowy kredytu frankowego i odzyskują zwrot nienależnie pobranych kwot. W zdecydowanej większości spraw udaje nam się również uzyskać zawieszenie spłaty rat na czas trwania postępowania.


Chcesz dokonać analizy swojej umowy kredytu frankowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź swoje szanse w sporze przeciwko bankowi.

Statystyki spraw frankowych wskazują jednoznacznie, że frankowicze wygrywają obecnie większość postępowań.

3. Dlaczego warto?

Na czym polega odfrankowienie kredytu?

Zaspokojenie roszczeń jest dokonywane według ustalonego planu spłaty. Podział jest przeprowadzany tak, aby spłacić długi w jak największym stopniu, jednocześnie pozostawiając konsumentowi środki na zaspokojenie jego podstawowych potrzeb. 

 

Brak majątku dłużnika może spowodować szybsze oddłużenie konsumenta, ponieważ nie będzie on w stanie wykonywać planu spłaty. Co ważne upadłość konsumencka wstrzymuje inne postępowania prowadzone przeciwko dłużnikowi – zarówno sądowe, jak i egzekucyjne. To szansa na uregulowanie swojej sytuacji finansowej i rozpoczęcie nowego życia. 

 

 

Skuteczność postępowania o upadłość konsumencką zależy od tego, jak poprowadzisz sprawę. Z pomocą doświadczonego prawnika zyskasz pewność, że wykorzystujesz wszystkie dostępne możliwości i poradzisz sobie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w toku procedury.

 

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę.

Doradzimy, jakie rozwiązania będą najlepsze w Twojej sytuacji. 

Orzeczenie upadłości konsumenckiej wiąże się z zaliczeniem majątku dłużnika na poczet masy upadłościowej, z której zostaną spłacone długi.

2. Jak to wygląda?

Zastanawiasz się czy masz szanse na unieważnienie kredytu we frankach?

Przeprowadzimy profesjonalną analizę Twojej umowy. Na tej podstawie przygotujemy najlepszy w danym stanie faktycznym i prawnym plan działania. Jeśli zajdą przesłanki do skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, przygotujemy pozew frankowy i będziemy reprezentować Cię w toku procesu. Wystąpimy również z wnioskiem o zawieszenie spłaty rat do czasu zakończenia postępowania.

 

W pozwie będziemy dochodzić unieważnienia umowy kredytu frankowego oraz alternatywnie odfrankowienia kredytu. Wszystko po to, aby uwolnić Cię od zobowiązania i uzyskać zwrot nienależnie pobranych środków. Zgłosimy również żądanie zasądzenia od pozwanego banku kosztów postępowania, które obejmą zarówno zwrot opłaty od pozwu, jak i koszty zastępstwa procesowego.

✅ Skuteczność

✅ Elastyczność i opieka

Wszystkim zajmiemy się za Ciebie – przeanalizujemy umowę kredytu, zajmiemy się reprezentacją przed sądem, przygotujemy niezbędne pisma oraz poprowadzimy ewentualne negocjacje ugodowe z Bankiem.

podejmowanych przez Kancelarię działań potwierdzają zadowoleni
klienci, którzy uwolnili się już od konieczności spłaty kredytów, których raty znacznie wzrosły i bez naszej pomocy byłyby spłacane nawet do końca życia.

Prowadzenie spraw o unieważnienie umów frankowych zawartych z różnymi bankami w latach 2006-2010

Specjalizujemy się w sprawach o unieważnienie umów kredytu frankowego. Mamy wiedzę i doświadczenie praktyczne, dzięki którym wiemy, jak skutecznie walczyć o Twoje prawa. Z nami podejmiesz zdecydowane kroki w sprawie kredytu w CHF i uwolnisz się od zobowiązania, które od lat obciąża Twój domowy budżet.

Sprawdźmy to! Nasza Kancelaria oferuje pełen pakiet usług z zakresu prowadzenia spraw o unieważnienie kredytu frankowego.

Odfrankowienie wiąże się z usunięciem klauzuli indeksacyjnej z umowy kredytowej i uzyskaniem zwrotu nadpłaconych rat. Jednocześnie skutkuje zmniejszeniem salda zadłużenia, które nie jest już zależne od kursu CHF.

1. Wprowadzenie

Prowadzenie spraw o unieważnienie umowy kredytowej zawartej we frankach.

Odfrankowienie Kredytu

sekretariat@margos.info

Kreowanie umów

Unieważnienie umowy frankowej

Upadłość konsumencka

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentowanie przed sądem

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Jak dojechać?

Strona główna

Klienci biznesowi

Klienci indywidualni

Nawigacja

Kontakt

Radca prawny z Dzierżeniowa