Właściciel kancelarii,

Radca prawny

Kontakt

Blog

Zakres usług

Kancelaria

X

#DlaczegoWarto?

#CoNasWyróżnia

#Wprowadzenie

Formularz 

Opisz swój problem w mailu lub formularzu

Omówmy sprawę telefonicznie

Odwiedź mnie w biurze

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną, omówimy wszystkie szczegóły.

Kontakt

ul. Świdnicka 38/2A/10,

58-200 Dzierżoniów

Dlaczego warto ogłosić upadłość konsumencką? 

Zaspokojenie roszczeń jest dokonywane według ustalonego planu spłaty. Podział jest przeprowadzany tak, aby spłacić długi w jak największym stopniu, jednocześnie pozostawiając konsumentowi środki na zaspokojenie jego podstawowych potrzeb. 

 

Brak majątku dłużnika może spowodować szybsze oddłużenie konsumenta, ponieważ nie będzie on w stanie wykonywać planu spłaty. Co ważne upadłość konsumencka wstrzymuje inne postępowania prowadzone przeciwko dłużnikowi – zarówno sądowe, jak i egzekucyjne. To szansa na uregulowanie swojej sytuacji finansowej i rozpoczęcie nowego życia. 

 

 

Skuteczność postępowania o upadłość konsumencką zależy od tego, jak poprowadzisz sprawę. Z pomocą doświadczonego prawnika zyskasz pewność, że wykorzystujesz wszystkie dostępne możliwości i poradzisz sobie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w toku procedury.

 

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę.

Doradzimy, jakie rozwiązania będą najlepsze w Twojej sytuacji. 

Orzeczenie upadłości konsumenckiej wiąże się z zaliczeniem majątku dłużnika na poczet masy upadłościowej, z której zostaną spłacone długi.

2. Dlaczego warto?

Kto może wystąpić o upadłość konsumencką? 

Powody problemów finansowych bywają różne. W trakcie postępowania najważniejsze jest wykazanie, że sytuacja dłużnika jest trudna i nie rokuje poprawy w najbliższym czasie. Nad złożeniem wniosku o upadłość konsumencką warto zastanowić się, jeżeli Twoje miesięczne dochody nie wystarczają na pokrycie kosztów utrzymania i spłatę wymagalnych zobowiązań. 

 

Sprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej to skomplikowane postępowania, w których łatwo o błędy. Z tego powodu warto korzystać w ich trakcie z pomocy doświadczonego profesjonalnego pełnomocnika, który pomoże poprawnie sporządzić wniosek o upadłość i będzie reprezentować Cię w trakcie postępowania. 

✅ Skuteczność i realne wyniki

Jednym z kluczowych aspektów naszej pomocy osobom zadłużonym jest również możliwość negocjacji z wierzycielami. Pomożemy w uzyskaniu korzystnych warunków spłaty zadłużenia, takich jak obniżenie kwoty długu, rozłożenie go na raty lub umorzenie części zobowiązań.

 

Dzięki temu nasze działania pomagają w znacznym ograniczeniu stresu i obciążenia finansowego dla Klientów, co przyczynia się do poprawy jakości ich życia. Dodatkowo, nasza elastyczność pozwala nam dostosować nasze działania do indywidualnych potrzeb Klientów, co daje im poczucie pewności i zaufania.

✅ Elastyczność i opieka

✅ Profesjonalizm i dyskrecja

Dodatkową korzyścią korzystania z naszych usług jest to, że zapewniamy pełną dyskrecję i poufność w trakcie całego postępowania. Wiemy, że sytuacja dłużnika jest często trudna i delikatna, dlatego też dbamy o to, aby zachować pełną poufność i niejawność informacji o naszych Klientach.

 

Wszelkie informacje przekazywane nam przez Klientów są objęte tajemnicą zawodową, a wszelkie dokumenty i dane są przechowywane w sposób bezpieczny. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich kłopotliwa sytuacja finansowa pozostanie w pełnej tajemnicy i nie zostanie ujawniona osobom trzecim.

✅ Wieloletnie doświadczenie

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam na rzetelne doradztwo i skuteczne prowadzenie postępowań upadłościowych. Od 2018 roku przeprowadziliśmy wiele postępowań upadłościowych, co pozwoliło nam na poznanie bardzo różnych sytuacji finansowych naszych klientów. 

 

Dlatego, jeśli szukasz skutecznej pomocy w kwestiach upadłościowych, to jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Nasze realne sukcesy to grono zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą zyskali drugą szansę i odzyskali kontrolę nad swoją sytuacją finansową. 

 

Skuteczność kancelarii Marcin Margos w prowadzeniu postępowań upadłościowych jest niezwykle wysoka - w żadnej z naszych spraw nie doszło do oddalenia wniosku o upadłość. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach i że ich problemy zostaną skutecznie rozwiązane.

Pomożemy przejść przez proces i uregulować Twoją sytuację finansową. Nie musisz mieć wiedzy ani doświadczenia z zakresu postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Upadłość konsumencka osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

Postępowanie upadłościowe rozpoczyna się złożeniem właściwego wniosku wraz z załącznikami. Upadłość konsumencka jest ogłaszana w przypadku stwierdzenia, że dłużnik jest niewypłacalny.  

 

Kancelaria Marcin Margos z Dzierżeniowa prowadzi sprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

Taką możliwość ma każda osoba fizyczna, która ma długi i nie jest w stanie ich spłacać. 

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to dla wielu osób jedyna szansa na poradzenie sobie z długami. Jej celem jest oddłużenie konsumenta i umożliwienie mu rozpoczęcia nowego życia.

1. Wprowadzenie

Wszystko, co musisz wiedzieć o upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka

sekretariat@margos.info

Kreowanie umów

Unieważnienie umowy frankowej

Upadłość konsumencka

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentowanie przed sądem

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Jak dojechać?

Strona główna

Klienci biznesowi

Klienci indywidualni

Nawigacja

Kontakt

Radca prawny z Dzierżeniowa