Właściciel kancelarii,

Radca prawny

Kontakt

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Formularz 

Opisz swój problem w mailu lub formularzu

Omówmy sprawę telefonicznie

Odwiedź mnie w biurze

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną, omówimy wszystkie szczegóły.

Kontakt

ul. Świdnicka 38/2A/10,

58-200 Dzierżoniów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

W zakres naszych usług wchodzi szereg aspektów pomocy. Jeśli nie wiesz, jakie działania powinny zostać podjęte w Twojej sprawie, skontaktuj się z nami i omów szczegóły. 

 

Wytłumaczymy dokładnie oraz w przystępny sposób stan prawny i przejmiemy na siebie ciężar związany z dopełnieniem formalności. Dzięki współpracy z Kancelarią Marcin Margos nie musisz szukać kilku specjalistów. Zajmiemy się obsługą prawną Twojego biznesu od początku do końca, zapewniając, że będzie ona kompleksowa i skuteczna. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i omów szczegóły. 

 

Wiemy, że działalność w branży budowlanej wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

 

Pamiętaj, że nie musisz znać się na wszystkim. Dzięki pomocy specjalistów z zakresu prawa budowlanego masz pewność, że Twój biznes będzie kompleksowo nadzorowany.

3. Napisz do nas!

Dlaczego warto skorzystać z wsparcia Kancelarii Marcin Margos Dzierżoniów?

Specjalizujemy się w przepisach związanych z prawem budowlanym, ale nie ograniczamy się tylko do aspektów teoretycznych. Wiemy, jak wygląda proces budowlany w praktyce i przeprowadzimy Cię przez wszystkie jego etapy.

 

Zajmujemy się zarówno procesami przedinwestycyjnymi, jak i tymi związanymi z inwestycją właściwą. Tworzymy niezbędne umowy i zabezpieczamy interesy Twojego przedsiębiorstwa w tym zakresie.

 

Nasze wsparcie przyda Ci się już na etapie starania się o wydanie pozwolenia na budowę. Dzięki doświadczeniu pomożemy ustalić, czy wybrany teren będzie odpowiedni do realizacji założonej inwestycji. Pomożemy w podłączeniu mediów. Zweryfikujemy zgodność z prawem projektu i w razie potrzeby doradzimy, co trzeba w nim zmienić, aby realizacja przebiegła bez komplikacji.

Pomoc prawna naszej Kancelarii z zakresu prawa budowlanego obejmuje różne aspekty działalności Twojego przedsiębiorstwa.

2. Dlaczego warto?

Zakres usług Kancelarii Prawo Budowlane

W zakres usług naszej Kancelarii wchodzi m.in.:

 

 reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami, 
 zabezpieczanie interesów poprzez sporządzanie stosownych umów, 
 udział w negocjacjach, 
 pomoc w przetargach, 
✅ wsparcie w toku tworzenia projektów inwestycyjnych.
 
Nie wiesz, jakie działania będą potrzebne w Twoim przypadku? Do każdego stanu prawnego podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy podejmowane działania do potrzeb. Wiemy, jak poprowadzić Twoją sprawę, aby osiągnąć postawione cele.

Dzięki naszej pomocy prawnej możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że wszelkie kwestie prawne są perfekcyjnie zorganizowane i chronią Twoje interesy.

Potrzebujesz pomocy specjalisty z zakresu prawa budowlanego?

Kancelaria Marcin Margos z Dzierżeniowa zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej różnych aspektów procesów inwestycyjnych i kwestii budowlanych.

 

Współpraca z nami oznacza nie tylko profesjonalizm i skuteczność, ale także pełne zaangażowanie w sukces Twojego przedsięwzięcia.

Współpraca z nami oznacza nie tylko profesjonalizm i skuteczność, ale także pełne zaangażowanie w sukces Twojego przedsięwzięcia.

Potrzebujesz pomocy specjalisty z zakresu prawa budowlanego?  Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej różnych aspektów procesów inwestycyjnych i kwestii budowlanych.

1. Wprowadzenie

Wszystko, co musisz wiedzieć o wsparciu z zakresu prawa budowlanego.

Prawo budowlane

sekretariat@margos.info

Kreowanie umów

Unieważnienie umowy frankowej

Upadłość konsumencka

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentowanie przed sądem

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Jak dojechać?

Strona główna

Klienci biznesowi

Klienci indywidualni

Nawigacja

Kontakt

Radca prawny z Dzierżeniowa