Umów się na konsultację i zrób pierwszy krok w kierunku zabezpieczenia swoich interesów, dochodzenia swoich praw oraz rozwiązania ciążących problemów.

Jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz pomocy prawnej?

Kontakt

Właściciel kancelarii,

Radca prawny

Kontakt

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Formularz 

Opisz swój problem w mailu lub formularzu

Omówmy sprawę telefonicznie

Odwiedź mnie w biurze

Imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną, omówimy wszystkie szczegóły.

Kontakt

ul. Świdnicka 38/2A/10,

58-200 Dzierżoniów

Kompleksowa pomoc prawna to podstawa powodzenia Twojego biznesu

Nasza Kancelaria będzie wspierać Twój biznes od pomysłu do osiągnięcia sukcesu. Zgłoś się do nas, jeśli stawiasz na pewność działania, a podczas realizacji przedsięwzięć zależy Ci na profesjonalnym podejściu i dbałości o szczegóły. 

 

Masz pytania dotyczące procesu założenia spółki, jej rejestracji lub dokonywania zmian w KRS? Dzięki szerokiemu doświadczeniu praktycznemu możemy udzielić kompleksowej pomocy, która pomoże poradzić sobie z wyzwaniami, które przed przedsiębiorcami stawia ustawodawca. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda współpraca z naszą Kancelarią.

Prowadząc biznes, musisz zadbać o jego sprawne działanie. Już samo założenie przedsiębiorstwa wymaga wiedzy i doświadczenia.

 

Zapewnienie profesjonalnej pomocy prawnej w tym zakresie sprawi, że działalność będzie rozwijana bez zakłóceń, a Ty skupisz się na jej nadzorowaniu.

3. Napisz do nas!

W sprawach związanych z KRS warto postawić na profesjonalne wsparcie.

Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie, możesz nie być w stanie załatwić sprawy skutecznie. Formalności zajmą Ci dużo czasu, a i tak nie masz pewności, czy nie zostaniesz wezwany do uzupełnienia braków. W praktyce ryzykujesz więc stratę czasu i nerwów.

 

Z tych względów sprawy z zakresu rejestracji spółek i dokonywania zmian w KRS najlepiej powierzyć specjalistom. Doświadczeni prawnicy przejmą zadania z tego zakresu i sprawią, że bez potrzeby angażowania się w proces w krótkim czasie dopełnisz wszelkich wymogów rejestracyjnych.

 

Kancelaria Marcin Margos oferuje nie tylko wsparcie w zakresie rejestracji spółek i zmian w KRS, ale również doradztwo prawne, które pozwoli Ci podejmować strategiczne decyzje biznesowe mając pełną pewność, że są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Dzięki nam możesz skoncentrować się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa, mając pewność, że aspekty prawne są w pełni zabezpieczone i zarządzane przez ekspertów.

Rejestracja spółek i dokonywanie zmian w KRS to skomplikowane kwestie, które wymagają wszechstronnej znajomości przepisów i doświadczenia praktycznego. Proces obejmuje wiele formalności i jest pełen wymogów.

2. Dlaczego warto?

Zakres usług dla przedsiębiorców

W zakres usług naszej Kancelarii w tym obszarze wchodzą przede wszystkim:

 

✅  przeprowadzenie procesu rejestracji spółek od początku do końca,
✅  opracowanie treści niezbędnych umów i statutów,
✅  dokonywanie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym,
✅  koordynowanie zmian składu wspólników, zarządu, rady nadzorczej itp.,
✅  przygotowanie niezbędnych dokumentów,
✅  sporządzenie wniosków do KRS,
✅  składanie wniosków,
✅  reprezentacja przed sądami i urzędami.
 
Rejestracja spółek w KRS i dokonywanie późniejszych zmian w treści rejestru to skomplikowane kwestie, które muszą być przeprowadzane z uwzględnieniem okoliczności prowadzenia Twojego biznesu. Nasza Kancelaria do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, dlatego szczegółowy plan działania zostanie przedstawiony po przeanalizowaniu stanu faktycznego i prawnego Twojej sprawy.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twoje interesy są w rękach profesjonalistów, którzy nie tylko znają się na prawie, ale także rozumieją specyfikę różnych branż i biznesowych wyzwań.

Rejestracja spółek i zmiany w KRS!

W zakresie usług naszej Kancelarii znajduje się pomoc w rejestracji spółek oraz dokonywaniu zmian w KRS. Chcesz założyć przedsiębiorstwo, ale przeraża Cię liczba formalności? 

 

A może prowadzisz biznes, ale potrzebujesz pomocy w zakresie wprowadzenia zmian w KRS? Dzięki wsparciu profesjonalistów dopełnisz wymogów prawnych szybko i skutecznie.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twoje interesy są w rękach profesjonalistów, którzy nie tylko znają się na prawie, ale także rozumieją specyfikę różnych branż i biznesowych wyzwań.

Proces rejestracji spółki może być zawiły i pełen szczegółów, ale z nami nie musisz się niczym martwić. W Kancelarii Marcin Margos Dzierżoniów przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

1. Wprowadzenie

Rejestracja Spółek i zmiany w KRS

Obsługa spółek

sekretariat@margos.info

Kreowanie umów

Unieważnienie umowy frankowej

Upadłość konsumencka

Sprawy odszkodowawcze

Reprezentowanie przed sądem

Blog

Zakres usług

Kancelaria

Jak dojechać?

Strona główna

Klienci biznesowi

Klienci indywidualni

Nawigacja

Kontakt

Radca prawny z Dzierżeniowa